Pasiūlyk savo automobilį
Pasiūlyk auto
Automobilio nuotraukos:


Superkame automobilius palankiausiomis sąlygomis

Superkame automobilius palankiausiomis sąlygomis

Visada yra tikimasi, kad savo parduodamą automobilį pavyks parduoti tikrai palankia kaina, o pardavimo procesas netruks labai ilgą laiką. Deja, neretais atvejais pirkėjų paieška trunka kur kas ilgiau nei norėtųsi, tad tokiais atvejais tenka mažinti automobilio kainą. Kad taip nenutiktų, palanku kreiptis į automobilius superkančias įmones, kurios transporto priemones gali nupirkti iš tiesų labai greitai. Mes superkame automobilius iš tiesų palankiomis sąlygomis, tad galite būti užtikrinti, kad transporto priemonę galėsite parduoti tikrai greitai, ir už ją gausite iš tiesų palankią pinigų sumą.

Kreipkitės jums patogiu metu

Visai nesvarbu, kada rasite šiek tiek laiko kreiptis dėl savo transporto priemonės pardavimo – mes dirbame visą parą, tad galite kreiptis jums patogiausiu metu. Susisiekti dėl parduodamos transporto priemonės galėsite ne tik darbo dienomis, bet taip pat ir savaitgaliais, todėl  galėsite pasiūlyti savo transporto priemonę jums patogiausiu metu. Mes superkame automobilius visomis savaitės dienomis, tad galėsite į mus kreiptis tuomet, kada rasime tam laiko.

Paprastas būdas parduoti automobilį

Tenka pripažinti, kad neretais atvejais automobilio pardavimo procesas trunka ilgiau nei norėtųsi, ir tenka įdėti gana nemažai pastangų, norint parduoti savo transporto priemonę. Tam tikrais atvejais parduodant automobilį nepavyksta išvengti ir tam tikrų išlaidų – skelbimų talpinimas įvairiuose portaluose paprastai yra mokamas, tad norint išvengti išlaidų galima pasirinkti supirkėjus, ir tai leis parduoti transporto priemonę iš tiesų palankia kaina. Mes superkame automobilius klientams palankiomis sąlygomis, tad visada galite kreiptis į mus, ir pasirūpinsime, kad transporto priemonė būtų nupirkta greitai ir už jums palankią pinigų sumą.

Kaip parduoti automobilį supirkėjui?

Pirmiausia susisiekite su mumis telefonu arba užpildykite kontaktinę formą internetinėje svetainėje. Pasistenkite pateikti kuo tikslesnius automobilio duomenis, ir mes galėsime pasakyti, kokia preliminari pinigų suma gali būti pasiūlyta už jūsų transporto priemonę. Tuo atveju, jei pasiūlymas jums atrodys palankus, galėsime susitarti dėl laiko, kada jūsų automobilis gali būti apžiūrimas.  Mes galime atvykti į jums patogią vietą ir įvertinti automobilio būklę. Jei paaiškės, kad automobilis neturi jokių defektų, apie kuriuos nebuvo paminėta, tokiu atveju jums bus sumokėta sutarta pinigų suma. Atsiskaitome iš karto grynaisiais pinigais, ir netrukus sutvarkome automobilio pardavimui reikalingus dokumentus. Parduotą transportą mes išsivešime patys, tad jums nereikės patiems rūpintis transporto priemonių gabenimu.

Parduokite automobilius su defektais

Mes superkame automobilius, kurie yra techniškai tvarkingi, ir taip pat galime nupirkti tokias transporto priemones, kurios turi tam tikrų trūkumų. Bet kuriuo atveju mes galėsime jums pasiūlyti tikrai palankią pinigų sumą, ir netrukus galėsite parduoti savo transportą. Įsitikinsite patys, kad siūloma pinigų suma gali būti iš tiesų labai palanki, tad netrukus galėsite parduoti savo transporto priemonę. Palanku ir tai, kad jums nereikės rūpintis, kaip būtų galima nugabenti nevažiuojantį automobilį, nes tuo už jus pasirūpins supirkėjai.

Taupykite savo brangų laiką – automobilio pardavimo procesas gali būti tikrai labai greitas ir paprastas. Jei kreipsitės į automobilius superkančias įmones, tokiu atveju galite būti užtikrinti, kad automobilis bus parduotas tikrai greitai, ir visai nesvarbu, kokia bus transporto priemonės būklė. Tuo atveju, jei automobilis turi tam tikrų trūkumų, parduoti jį fiziniam asmeniui gali būti tikrai labai sudėtinga, ir tuomet, jei ilgai nepavyksta parduoti transporto priemonės, tenka gerokai mažinti automobilio kainą. Taip daryti neprireiks, jei kreipsitės į mus – mes visada galime pateikti patį geriausią pasiūlymą.